‘Cili është personazhi i famshëm për të cilin ke pëlqim’? Ja çfarë thonë vajzat e ‘BBV’…

Vëllai i madh organizoi sërish për vajzat një natë të veçantë për to ku i drejtonin pyetje nga më të ndryshmet njëra-tjetrës.

Të pyetura nëse ato kanë një pëlqim për ndonjë personazh të famshëm, Kiara Tito veçoi tre emra, Luiz Ejllin, Ilir Shaqirin dhe Lorik Canën.

Advertisement

Ndërsa Dea nga ana tjetër tha se ka një pëlqim ndaj Kledi Kadiut dhe Shpat Dedës.

E teksa të qeshurat dhe shakatë nuk munguan gjatë mbrëmjes, një pyetje që i vendosi në siklet të gjitha vajzat ishte se ishte se çfarë mimike bëjnë ato, kur kalojnë në orgazmë.

E teksa vajzat nuk preferuan të përgjigjeshin, Kiara u përgjigj duke bërë disa mimika të cilat shkaktuan të qeshura mes tyre.

Kiara tha se gjëja që e eksiton më shumë është kur e puthin në anën e majtë të qafës. Ndërsa Dea veçoi aromën e një mashkulli. Pasi i mbaruan të gjitha pyetjet, vajza ngritën një dolli me njëra-tjetrën.