Çfarë të pëlqen tek Kristi? Ja si përgjigjet Kejsi Medini…

Pas Luzit dhe Kiarës, Keisi dhe Beati kanë vazhduar drejtimin e programit dhe të ftuar kanë qenë Kristi dhe Kiara.

Temë e bisedës ishte dhe marrëdhënia deri tani Kristit dhe Keisit dhe nëse mund të jenë një çift i ardhshëm.

Advertisement

Vetëm pak më parë Keisi ka treguar se çfarë i pëlqen dhe e tërheq tek Kristi.

Keisi: Gjëja e parë që më pëlqen se është i sinqertë është vetvetja, siç e jam dhe unë, nuk futem në diskutime kot më kot dhe shpreh mendimin e tij lirisht dhe kjo gjë më pëlqen… shumica stepen kur flasin, por Kristi nuk e bën është ndryshe nga meshkujt që kam rastisur në jetën time…

Kiara: Do i bësh këngë se je ti këngëtarja.

Mes Kristit dhe Kejsit po shihet si mundësi krijimi i një romance, nga ana e banorëve por dhe nga ana e publikut. Pak ditë më parë në një bisedë me Oltën Kejsi nuk e mohoi faktin se ka një pëlqim për Kristin.