Ata i kemi parë gjithmonë bashkë dhe për vite me rradhë kanë pasur një marrëdhënie mjaft të ngushtë miqësore.

Madje ata e kanë cilësuar njëri-tjetrin motër e vëlla. Diçka duket se ka “përçarë” marrëdhënien mes tyre dhe kjo u vu re pasi Aurela Hoxha nuk e uroi në rrjetet sociale fotografin Endrit Mërtiri, ashtu siç ka bërë zakonisht.

Advertisement

Birthday Boy ?? Happy Birthday ? #mybestfriend #mybrother ♑️❤

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 Ndërkohë Endriti ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij mes miqsh, ku mungonte Aurela. Gjithashtu, prej kohësh Aurela nuk poston më as foto me fotografin. Çfarë të ketë ndodhur vallë mes tyre?!

#blessed ?

A post shared by Endrit Mërtiri? (@endritmertiri) on