Capital T rikrijoi hitin e TNT – 200 ditë në versionin rap (VIDEO)

Reperi kosovar, Capital T, ka publikuar këngën e tij më të re, njofton Klan Kosova

Capital T ka rikthyer në muzikën shqiptare këngën “200 Ditë” të grupit TNT.

Tekstin e këngës së ripërpunuar e ka shkruar Hivzi Krasniqi dhe Capital T, kompozimin e këngës e ka bërë Nexhat Macula.

Brenda pak minutave të publikimit kjo këngë mori mijëra klikime kanalin Youtube.