Mbrëmjen e djeshmme ai u bë pjesë e emisionit ‘Shiko kush luan’ ku u vu në vështirësi nga Bujar Qamili…

Bëhet fjalë për këngëtarin nga Kosova, Butrint Imeri, i cili prej pak kohësh flitet se është në një lidhje me moderatoren Kiara Tito.

Advertisement

Në lojën “Ndaje ose ndizu”, ku personazhet që nuk u përgjigjen pyetjeve duhet të hanë spec të kuq, Bujar Qamili i ka thënë Butrintit: “Pranoje që je në një lidhje me Kiara Titon”.

Pas kësaj Butrinti duke qeshur, ka thënë: “Nuk jam në një lidhje , e kam vetëm shoqe”.

Por edhe pas kësaj përgjigjie duket se as Luana dhe as Bujari nuk e besuan përigjigjen e tij, duke i kërkuar që këngëtari të hante specin. Gjithësi Butrinti vazhdoi të këmbngulte se ai dhe Kiara nuk ishin në një lidhje…