Blogerja e njohur shqiptare, Estela Ujka, prej pak ditësh është bërë nënë për herë të tretë.

Welcome baby Damar Brooklyn #damar #brooklyn #damarbrooklyn

A post shared by Estela Ujka (@estelaujka) on

 Pritja e ëmbël u finalizua me lindjen e vajzës Damar Brooklyn Sollaku në SHBA. E pasi morëm vesh emrin, tashmë kemi dhe disa foto të vogëlushes, e cila edhe pse nuk duket mirë, jemi të sigurt se ka për të qenë mjaft e ëmbël.

Advertisement

Oh, çfarë dashurie!