Bjondja e përhershme, Rudina Magjistari, tani nuk është më bjonde

Për vite me rradhë Rudina Magjistarin e kemi parë me të njëjtën pamje para ekranit. Me flokët e gjatë bjonde e shoqëruar me një makeup tejet natyral.

Mirëpo duket se 2020-ën Rudina e nisi ndryshe nga vitet e tjera. Nga bjonde Rudina është kthyer në një flokëkuqe.
Ky ndryshim erdhi shumë papritur për të gjithë ne por duket se ndjekësit e pëlqejnë moderatoren dhe me look-un e ri pasi i kanë shkruar komplimenta të shumta.

Advertisement

“New year, new look”-shkruan Rudina poshte fotos në të cilën shihet në studion e emisionit.

/News31.al/