“Big Brother Vip” hap zarfin…

Nëse jeni mes atyre që mezi keni pritur të merrni vesh datën e fillimit të ‘Big Brother Vip’, nga sot do flini rehat sepse Arbana e dha lajmin. Nga 5 tetori nis reality show që po përflitet më shumë se çdo gjë tjetër prej muajsh.

Me një foto të marrë nag faqja zyrtare e ‘Big Brother Vip’, Arbana na bëri me dije datën dhe kështu shpëtoi nga pyetja më e shpeshtë që ka pasur së fundmi.

Advertisement

Tani publiku do flejë rehat, por edhe Arbana gjithashtu.

Nesër pritet të zbulohen disa surpriza nga Lori Hoxha dhe Ledion Liço, të paktën kështu u zbulua./revistawho.com