Bashkëshortja bën për të qarë Justin Timberlake me dedikimin prekës

Kanë treguar gjithnjë se janë një nga çiftet më të dashuruar të showbizit botëror. Prej 6 vitesh Justin Timberlake dhe Jessica Biel janë të martuar dhe janë prindër të një vogëlushi me emrin Silas.

Justin ka përfunduar turin e tij “Man of the woods” dhe bashkëshortja e tij ka qenë me të çdo etapë të këtij turi.

Advertisement

Në përfundim të tij ajo ka menduar të publikojë një mesazh prekës dhe plot dashuri për të ku është shprehur:

“Po rri e qetë sepse ti je në dhomën tjetër. Është spektakli yt i fundit, është spektakli i fundit i ‘Man of the woods’ sot. Doja të thosha se jam shumë krenare për ty dhe ndjej se ndonjëherë marr nën zotërim atë që ti ke bërë gjatë këtij 1 viti e gjysmë të fundit. Ndjehem e nderuar kur të shikoj ty duke shkëlqyer çdo mbrëmje dhe duke bërë atë për të cilën ke ardhur në jetë. Ti më frymëzon mua, ti frymëzon Silan. Ti e bën zemrën time të shpërthejë nga lumturia dhe dashuria kur të shoh ty duke bërë gjënë tënde. Unë jam fansja jote numër 1, të dua!”,-është shprehur ajo mes lotësh.

Pas këtij dedikimi nuk mund të mos reagonte Timberlake i cili është shprehur përmes një komenti.

“Dua të them…unë nuk po qaj. Ti po qan! Nuk mundem me këtë mesazh. Të dua shumë!”,-përfundon komenti i këngëtarit, që gjithashtu shquhet për dedikime plot dashuri ndaj partneres së tij.

View this post on Instagram

Pssst, ????❤️: @justintimberlake

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

/Opinion.al/