Modele, biznesmene, moderatore, dizenjuese dhe aktore së fundmi, Aurela Hoxha i ka provuar të gjitha…

Cili do të jetë suksesi i saj i radhës?

Advertisement

Prej pak kohësh Aurela ndodhet në Barcelonë, dhe përmes fotos së fundit të publikuar në Iinstagram, ajo na le të kuptojmë se këtë herë nuk bëhet fjalë për pushime ekzotike, por për një projekt i ri kinematografik.

Në foton e postuar kutojmë që ndodhet në Belledejour Studio, kompani e njohur kjo në prodhimin e filmave, ku Aurela Hoxha shfaqet me dy persona të tjerë që me shumë mundësi janë pjesë e kësaj studioje të njohur.

Soon ?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 Mos harrojmë që vetëm pak kohë më parë, ajo ishte aktore në filmin “Dashuria e Bjeshkëve të  Nemuna 3”, rol për të cilin u komentua jo pak…

“Soon”, shkruan Aurela duke na lënë të kuptohet që me shumë mundësi do të jetë aktore në një film të ri.