Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës!

Modelja e njohur, Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë, vetëm 2 vite pasi u bë nënë për herë të parë të një djali.

Advertisement

Modelja dhe partneri i saj kanë vendosur ta zgjerojnë familjen, tashmë me bazë në Spanjë.

Lajmi i ëmbël konfirmohet më tepër nga fotoja e fundit e Aurelës në Instagram, në të cilën shfaqen buqetat me lule që i kanë ardhur, për t’i uruar lindjen e së bijës.

Ndërsa, mendohet se fotoja me shumë gjasa është bërë në spital.