Anxhelina publikon “No drama”!

Para pak javesh, Anxhelina Hadërgjonaj është rikthyer në tregun muzikor me “Preccious”.

Nuk ka vonuar shumë dhe artistja ka publikuar një tjetër material muzikor me titullin “No drama”, i cili po ashtu është në gjuhën angleze.

Advertisement

Videoklipi i saj është bardhë e zi i punuar nga SuperCut. Për më tepër ndiqeni pak më poshtë dhe vërini një notë 🙂