Bëhuni gati për drama!

Në filmin e saj më të fundit, Anne Hathaway thur komplotin për të vrarë bashkëshortin e saj abuziv me ndihmën e Matthew McConaughey. Serenity ndjek Karen (Hathaway), e cila pretendon të ketë ngelur në grackën e një marrëdhënieje abuzive dhe kërkon ndihmën e ish-burrit të saj, Baker (McConaughey), në vrasjen e bashkëshortit.

Me regji të Steven Knight dhe me një kast aktorësh si Diane Lane, Jason Clarke, Djimon Hounsou, dhe Jeremy Strong, Serenity pritet të vijë në kinema në tetor.

Ndiqni trailer-in.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.