Angela Martini kalon pushimet me këngëtarin e famshëm në ishullin grek (Video)

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet nga një destinacion tek tjetri.

Momentalisht ata ndodhen në ishullin e famshëm grek, Mikonos, të shoqëruar nga këngëtari i famshëm italian Eros Ramazzotti.

Nga një shëtitje me jaht dhe disa zhytje në ujërat e detit Egje, duket se cifti dhe këngëtari po argëtohen së tepërmi.

Veçanërisht vetë këngëtari me bukuroshen shqiptare, të cilës i ve në dukje tatuazhin në kyçin e dorës, që simbolizon pemën e jetës.

♊️❤️♎️

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on