Amos Zaharia hap zemrën, aktori pranon hapur pëlqimin për këtë banore në ‘BBV’!

Pas Kiarës dhe Luizit, duket se brenda shtëpisë së Big Brother VIP po krijohet një tjetër çift.

Bëhet fjalë për Amos Zaharian dhe Dea Mishel, u duket se dyshja janë në fazat e tyre t para të pëlqimit.

Advertisement

Gjatë një bisede me Olta Gixharin, aktori ka shprehur pëlqimin e tij ndaj blogeres. Amos tregoi se në sytë e saj e ndjen që ka diçka, teksa theksoi se këtë gjë ia kanë vëë në dukje dhe banorët e tjerë.

Ndërsa Olta e këshilloi Amosin të mos nxitohej por t’i linte gjërat të rrjedhin vetë.

Pjesë nga biseda:

Olta: “Në momentin që ti i ke shprehur pëlqimin, është afruar më shumë apo sprapsur”.

Amos: “Unë e ndjej te shikimi sikur ka diçka. Ma kanë vënë në dukje dhe të tjerë. të ndodhin me ngut”.

Olta: “Patjetër je çun i mençur, nuk ke pse nxitohesh”.