‘Amore’ kënga e radhës nga PINT

Janë ndër kompanitë muzikore më serioze në vend të muzikës. Një skuadër që punon si një trup i vetëm për të sjellur prurje kualitative në muzikën shqipe.

Njëjtë bën edhe dje PINT, duke sjellur një këngë të re.

Advertisement

‘Amore’ është projekti që është publikuar nga Lyrical Son, Mc Kresha dhe Lavda.

Edhe pse pa klip e vetëm në versionin audio, kjo prurje po pëlqehet.

/Prive.al/