Ami dhe Ermali të bekuar! Vjen në jetë fëmija i tyre i dytë (Foto)

Ermali dhe Ami janë zgjuar të bekuar këtë mëngjes.

Sot erdhi në jetë fëmija i tyre u dytë… Pas djalit çifti u bë me vajzë.
Ka qenë Ermali i cili ka publikuar një foto me Amin dhe vogelushen e porsalindur dhe krah saj ka shkruar: “Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…”

Advertisement