Ami dhe vogëlushja Sia të kapura dorë për dore (Foto)

“Dorë për dore… dy shoqe… gjithë jetën! Sia ime”…

Vetëm pak ditë më parë Ermal Mamaqi me anë të një postimi në Instagram na tregoi se ai dhe bashkëshortja e tij Ami ishin bekuar me ardhjen në jetë të një vajze pas Joelit.

Advertisement

Sipas Ermal Mamaqit, emri i vogëlushes Sia, në gjuhën biblike ka kuptimin e fitores.

Pas moderatorit, nuk ka munguar edhe postimi i parë i mami Amit.

Në Instagram ajo ka postuar një foto ku duket se e vogla i ka kapur gishtat me të dyja duart.

“Dorë për dore… dy shoqe… gjithë jetën! Sia ime” – ka shkruar ajo dhe nuk kanë munguar urimet e shumta për vogëlushen.

Dore per dore..2 shoqe …gjithe jeten! #siaime

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on