Albërie Hadërgjonaj në spital, çfarë ndodhi?

Këngëtarja e cila këtë vit është pjesë e “Dance With Me” ka përfunduar në spital. Fjala është për Albërie Hadërgjonaj e cila së fundmi ka pasur një lloj plogështie e cila e ka detyruar atë që të drejtohet në urgjencë.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtarja përmes një fotoje dhe një mbishkrimi në Instagram. Në ndërsa që afër saj është duke qëndruar partneri i saj në këtë spektakël, Veseli, raporton Indeksonline.

Këtë gjendje të këngëtares mesa duket e ka shkaktuar lodhja dhe provat e spektaklit “Dance With Me”.

Advertisement

(Indeksonline)