Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të pestë në moshën 54-vjeçare (Foto)

Aktorja e famshme e viteve ’80 dhe ’90, Brigitte Nielsen, është bërë nënë për herë të pestë.

Në moshën 54-vjeçare ajo ka sjellë në jetë vogëlushen Frida.

Advertisement

“Jemi shumë të lumtur që vajza erdhi në jetën tonë. Ka qenë një rrugë e gjatë, por ia vlejti. S’jemi rrethuar kurrë kaq shumë me dashuri”, aktorja u shpreh për People.

you’ll be a great papà ❤ Ti amo ? #fathersday #daddy #love #family

A post shared by Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen) on

Aktorja daneze, e shumëpërfolur për martesën e saj me Sylvester Stallonen- n, që prej 2006-ës është e martuar me producentin Mattia Dessi, 15 vite më të ri se ajo. Brigitte është nënë e 4 djemve, nga 3 martesat e mëparshme.

family throw back ❤ #brigitte #tbt #nielsen #proudmom

A post shared by Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen) on

Nielsen është e njohur për rolet e saj në filmat si Red Sonja, Rocky IV, Cobra etj.