Akrobacirat gjysmë të zhveshura të Emily Ratajkowskit!

Emily Ratajkowski është shumë aktive në rrjete sociale ku poston çdo ditë foto dhe video nga puna e saj si modele dhe jeta private.

Por këtë herë fotot e publikuar nga modelja kanë tërhequr vëmëndje tek ndjekësit e saj, pasi modelja shihet duke bërë akrobacia teksa është gjysmë e zhveshur.

Advertisement

Modelja e ka shoqëruar postimin: Duke bërë marifetet e mia.