Afron data e koncertit të Ermal Metës në Stadiumin Air Albania. Bileta falas, por ja si të rezervosh

Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta ka zgjedhur që koncertin e tij të parë pas pandemisë, ta mbajë më 17 Shtator në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, në orën 21:00 Për të marrë pjesë në koncertin që shumë e presin, duhet të rezervosh për të siguruar një vend.

Bileta për hyrjen është falas ndërsa mjafton të klikosh në këtë link për të rezervuar:https://bileta.ticket.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Advertisement

Afron data e koncertit të Ermal Metës në Stadiumin Air Albania.

Kliko dhe do të shfaqen sektorët:

Afron data e koncertit të Ermal Metës në Stadiumin Air Albania.

Afron data e koncertit të Ermal Metës në Stadiumin Air Albania.

 

Ata që rezervojnë duhet të respektojnë rregullat anti-Covid, ndërsa do të pranohet me rreth 30 % të kapacitetit të Air Albania Stadium.

Ermal Meta, i cili jeton dhe ushtron veprimtarinë e tij artistike në Itali, rikthehet pas tri vitesh në turin e tij të ri muzikor në Tiranë. Ky do jetë koncerti i parë që organizohet në stadiumin e ri në kryeqytet.

Afron data e koncertit të Ermal Metës në Stadiumin Air Albania.

Koncerti organizohet nga ambasada Italiane në bashkëpunim me Bashkinë Tiranë dhe Federatën Shqiptare të Futbollit.

Afron data e koncertit të Ermal Metës në Stadiumin Air Albania.