3 javë pas lindjes së djalit, Elita Rudi duket super në formë!!!

Kanë kaluar vetëm 3 javë nga ardhja në jetë e djalit të saj dhe reperit Gjiko, Zëri, por Elita Rudi I cuditi të gjithë me format e saj të pas lindjes. Moderatorja duket shumë mirë, dhe është vërtet befasuese që ka ardhur në formë kaq shpejt!

53476590_1270451439759733_1787660445210696359_n

Ajo ndërkohë I ka treguar ndjekësve se djalin po e ushqen më gji. Elita duket kërkon të bëjë më të mirën për të birin, dhe këtë po e tregon me fakte!

Source : Bordo.al