Vjen “Kush” nga Venera Lumani dhe Lind Islami

Këngëtarët Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar këngën e tyre më të re, e cila titullohet “Kush”.

Producent i këngës është Elgit Doda, muzika nga Lind Islami dhe teksti nga Venera Lumani.

Advertisement

Për të parë videon klikoni këtu: