Vajza e Adam Levine dhe Behati Prisloo mbushi 1 vjeç dhe festa ishte madhështore

Adam Levine dhe Behati Prisloo festuan ditëlindjen e parë të vajzës së tyre në një festë madhështore. Behati publikoi pamjet e festës në ‘Instagram’ dhe vendi ishte i mbushur me tullumbacë të mëdhenj të mbushur me helium. “Gio është 1”, shkruante në mur, ndërsa në ‘Instagram’ modelja shkruajti: “E vogla ime GG është 1. Të dua”. Kujtojmë që çifti u martua në vitin 2014 në Mexico dhe kanë 2 vajza bashkë.

/Who/