Tiranë, plagoset një 29- vjeçare në zonën e Don Boskos

arkiv

Një vajzë 29-vjeçare u plagos me armë zjarri në zonën e Don Boskos në Tiranë.

Ajo ishte e shoqëruar me një person tjetër kur u qëllua dhe dyshohet se shoqëruesi ishte shënjestra e atentatorit, i cili është larguar menjëherë pas ngjarjes.

Advertisement

E plagosura është identifikuar si Rezarta Lakroi dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.