Tiranë – 50 vjecari hidhet nga kati i katërt

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Don Bosko” në kryeqytet. Policia raporton se personi është Ago Preza, rreth 50 vjeç Forca të shumta policie kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, të cilët kanë rrethuar zonën dhe po hetojnë për shkaqet. Ndërkohë që ende nuk dihen motivet që e kanë detyruar personin të kryente këtë akt. Dyshohet se Preza ka qenë në gjendje të dehur.

Advertisement