Tag: Thomas Markle

Pas lindjes të së bijës, babai i Meghan Markle flet nipin...

Marrëdhënia e nderë mes Dukeshës Meghan Markle dhe babait të saj Thomas Markle ka bërë që ky i fundit të shpallet i padëshiruar nga...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement