fbpx

Tag: sheqer

5 mënyra si të humbisni në peshë brenda 24 orëve

Ka shumë mënyra për të arritur një trup të dëshiruar, në vetëm 24 orë. Qëndroni të hidratuar, bëni një gjumë të plotë dhe të...

Edhe sheqeri mund t’ju tregojë nëse jeni apo jo shtatzënë! Ja...

Një ndër fazat më të rëndësishme të jetës së një gruaje është edhe periudha e shtatzënisë. Ndërsa hapi i parë për të hyrë në...
video

Kaos | Sheqer

http://youtu.be/pUHauCLpx24 Published on Jul 24, 2014 Itunes link http://goo.gl/7fGb6F https://www.facebook.com/KaosOfficially Video directed by : Emf Creative