Tag: RYAN REYNOLDS

Premiera e filmit “Pokémon: Detective Pikachu” në New York magjeps edhe...

Premiera e filmit “Pokémon: Detective Pikachu” në Nju Jork,  e frymëzuar nga një film për fëmijë, ka magjepsur edhe të rriturit. Gjatë premierës kasti...

Angelia Jolie shkarkon avokaten që kishte në dorë çështjen e divorcit...

Angelina Jolie ka ndërprerë të gjitha marrëdhëniet me avokaten që kishte në dorë çështjen e divorcit të saj me Brad Pitt. Sipas “People”, aktorja...

Ryan dhe Blake nuk kalojnë më kohë bashkë? Eh, sikur të...

Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë një ndër çiftet hollywood-iane më të dashura për publikun, shpesh pasi "tallen keq" me njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Sigurisht...

Ryan Reynolds sapo dogji Babagjyshin në shtëpinë e tij, ja provat

Sigurisht që ka me qindra histori që mund të thoni rreth festave të fundvitit, por e keni dëgjuar ndonjëherë këtë që ka ndodhur në...

Blake Lively tregon barkun në Kanë

Blake Lively ka qenë e mrekullueshme në cdo dalje të sajën para kamerave në Festivalin e Filmit në Kanë, teksa me krenari na tregon...

Blake Lively sërish shtatëzënë (FOTO)

Blake Lively është shtatëzënë me fëmijën e dytë me bashkëshortin e saj Ryan Reynolds. Aktorja 28-vjecare është parë gjatë xhirimeve të filmit "The Shallows", ku...

Johansson: Martesa me Reynolds ishte si një garë

Në intervistën e saj për Cosmopolitan, aktorja Scarlett Johansson ka lënë të kuptohet se martesa e saj me Ryan Reynolds ka qenë si një...

Ryan Reynolds është “Babai më sexy” sipas People

Ryan Reynolds e ka nisur mbarë këtë vit. Pas pjesëmarrjes në dy reklama të Super Bowl si edhe filmit të tij më të ri "Deadpool",...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement