Tag: RAMUSH HARADINAJ

Haradinaj jep lajmin: Kosovë, urime liberalizimin e vizave!

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se kanë marrë një përgjigje pozitive nga Gjermania për liberalizimin e vizave, madje kryeministri para...

Pavarësia bashkon politikën shqiptare dhe kosovare! Ja urimet e politikanëve

Në 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës politika shqiptare dhe ajo kosovare janë bashkuar me urimet e tyre për këtë vit jubile. Në Prishtinë është mbajtur...

Pavarësia/ Meta, Rama dhe Thaçi takohen në Vlorë. Mungon Haradinaj

Në qytetin e Vlorës sapo kane nisur ceremonitë festive për 105-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë. Në këtë ceremoni, marrin pjesë presidenti Ilir Meta,...

Anita Haradinaj flet pa doreza për marrëdhënien me Ramushin… (video)

Moderatorja kosovare, Anita Haradinaj, bashkëshortja e Ramush Haradinajt, kryeministrit të Kosovës, e ftuar mbrëmë në "Top Show", ka treguar për jetën e saj bashkëshortore...

100 trëndafila dhe një puthje për bashkëshorten e Ramush Haradinaj!

Pavarësisht sfidave të mëdha që kanë kaluar çifti kosovar Haradinaj, Ramushi dhe Anita shfaqen gjithmonë bashkë duke mbështetur njëri-tjetrin në të mirë e në të...

Francë, shtyhet vendimi për ekstradimin e Haradinajt

Gjykata e Apelit në qytetin Kolmar të Francës lindore, shtyu për datën 6 prill vendimin lidhur me kërkesën e autoriteteve serbe për ekstradimin e...

Shtyhet për në 2 mars vendimi për Haradinaj

Gjykata e Apelit në Colmar të Francës ka vendosur që ta shtyjë për në 2 mars, vendimin për rastin e Ramush Haradinajt. Sot u zhvillua...

Kosovë | Haradinaj: Ditë e rëndësishme

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë votën e tij në Qendrën e Votimit në Shkollën e Mesme të Mjekësisë,...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement