fbpx

Tag: Milano

“Metallica”, tinguj nostalgjikë në koncertin madhështor në Milano (FOTO)

Në Milano u zhvillua koncerti epik i “Metallica”. Plot 47 mijë vetë u mblodhën në Hipodromin e Milanos, pavarësisht shiut të dendur. Siç përshkruhet edhe...

Ups! Ku i ke të brendshmet Lady Gaga?

Tashmë e kemi mësuar të gjithë që Lady Gaga nuk është si gjithë të tjerët. Me apo pa dashje, ajo sigurohet që çdo dalje e saj...

Shqiptari humb jetën pasi u rrethua nga policia në aeroportin e...

Një shqiptar 44 vjeçar ka humbur jetën në Itali. Kjo ngjarje ka ndodhur në aeroportin e Malpensës në Milano.  Aldo Laçi ka qenë duke u...

Ups… Këtë herë Belen tregon më shumë se ç’duhet!

María Belén Rodríguez Cozzani, e njohur thjesht si Belén Rodríguez, është treguar “e pakujdesshme” gjatë shfaqjes së mbrëmje të Maurizio Costanzos. Modelja dhe “showgirl”-i italo-argjentinas,...

Pëson defekt avioni, bën ulje të detyruar në Rinas

Një avion i linjës ajrore Rinas-Malpensa me rreth 90 pasagjerë në bord, ka bërë ulje të detyruar në aeroportin "Nënë Tereza", pas një alarmi...

Cfarë do të bëjë Gigi në pesë vitet e ardhshme?

Gigi Hadid është një prej modeleve më të kërkuara të momentit. Vetëm këtë vit, imazhi i Maybelline, ka qenë aktore kryesore e fushatave të Versace,...

Përse qan Lindsay Lohan rrugëve të Milanos?! (FOTO)

Me sa duket Lindsay Lohan nuk qëndron dot larg dramave. Aktorja Hollywood-jane është parë duke qarë rrugëve të Milanos së bashku me atë që thuhet...

Të shtëna në Pallatin e Drejtësisë në Milano, 4 viktima

Një masakër e vërtetë është shënuar sot në Milano të Italisë kur një person ka hapur zjarr në Pallatin e Drejtësisë duke i marrë...