Tag: GRIDA DUMA

Grida Duma e ftuar në You&Me. Intervista e plotë (VIDEO)

Në një intervistë shumë natyrale me Julkën dhe Arditin në radio ENERGY, Grida Duma ka folur për disa nga temat më aktuale në vendin...

Hetuan landfillin, largohen nga puna drejtuesit e lajmeve të A1News

Pas raportimeve dhe hetimeve të kryera nga A1 News lidhur me landfillin e Sharrës ku pak ditë më parë humbi jetën një 17-vjecar, janë...

Referendumi, PD: Vota u ble

Vota e socialistëve në referendumin e mbajtur dje në të gjithë Shqipërinë, që rikonfirmoi mandatin e Edi Ramës në krye të partisë Socialiste, është...

PD: Rama e dha Skavicën pa garë dhe pa transparencë

Partia Demokratike, përmes sekretares për Marrëdhëniet me Publikun, Grida Duma, deklaroi se kryeministri Edi Rama e ka dhënë pa garë dhe pa transparencë projektin...

Duma: Pas 21 Qershorit, rrugëtimi ynë do të jetë vetëm puna

Kandidatja e Partisë Demokratike për Bashkinë e Durrësit, Grida Duma, shpalosi programin e saj para qindra banorëve të Shkozetit. Duma tha se pas 21...

Duma: Çdo familje durrsake do të ketë një të punësuar, ky...

Kandidatja për bashkinë e Durrësit, Grida Duma shpalosi programin me banorët e lagjes 5 në qytet duke vendosur theksin tek një model ndryshe që...

Duma në lagjen nr. 8: Plan për ruajtjen e veprave arkeologjike

Kandidatja e djathtë për bashkinë e Durrësit, Grida Duma shpalosi programin në lagjen nr. 8 në qytet, për ruajtjen e veprave arkeologjike dhe planin...

Zgjedhjet vendore, PD çel zyrtarisht fushatën

Partia Demokratike ka çelur zyrtarisht  të enjten pasdite në Pallatin e Kongreseve në Tiranë, fushatën zgjedhore për zgjedhjet lokale të 21 qershorit 2015. Lideri i...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement