Si u maskuan VIP-at shqiptarë për Halloween…

Halloween duket se nuk është më një festë e frikshme! Siç mund ta shihni në disa nga fotot e mëposhtme, maskat e frikshme janë zëvendësuar tashmë me kostume që janë gjithçka, përveçse të frikshme. Megjithatë, edhe këtë vit, disa personazhe të njohur vijuan traditën e zakonshme të Halloween-it. Shihni në vjim disa prej tyre:

Luana Vjollca

Advertisement

Zaimina Vasjari

Angela Martini

Niko Komani dhe Sara Kolami

Rozana Radi

Orgesa Zaimi

Evi Reçi

Rudina Magjistari

Fjodora Fjora

Nita Latifi