Shkodër – Plagoset 24 vjecari në spital

Për fat të mirë, ai nuk paraqet rrezik për vdekjen, ndërsa burimet policore bëjnë me dijeni në mënyrë paraprake se i plagosuri quhet Roland Vukaj, banues në qytetin verior. Autori i krimit ka mbetur i paidentifikuar, ndërsa forcat e rendit po vijojnë hetimet për të zbardhur rrethanat si dhe për ta arrestuar atë.

Advertisement