S4MM publikon “A8”

Para pak ditësh S4MM e paralajmëroi se muajin Maj do ta mbyll me një klip të ri.

Ashtu edhe ndodhi.

Advertisement

Reperi nga Tetova publikoi projektin “A8” të prodhuar nga vetë ai dhe milibeatz.

Miksimi dhe masterizimi i këtij projekti është realizuar nga DonGima e klipi nga ALvision.

Burimi: Prive.al