Pharrell Williams kishte ditëlindjen dhe njerëzit u shokuan nga mosha…

Pharrell Williams ka 27 vjet që merret me dermatologun dhe rezultati është i dukshëm! Jo me kot, fansat u shokuan kur morën vesh se dje ai festoi 50-vjetorin.

50 VJEÇ! “Është një kombinim i gjërave. Njëra është se kuptova se duhej të isha kurioz se si funksionon lëkura ime, çfarë funksionon për të, dhe më pas të krijoja një lloj regjimi dhe të jem i përkushtuar ndaj tij,” tha ai për Guardian vitin e kaluar.

Advertisement

“Pjesa e dytë lidhet me eksperimentimin – duke provuar gjithçka, nga produktet pa recetë te mjeku,” shtoi ai.

Pharrell e ka një shpjegim për pamjen e tij, por njerëzit thjesht nuk e pranojnë dot që ai është 50 vjeç.

“Pharrell përfundimisht është një vampir. Ai është 50 vjeç dhe duket më i ri se të gjithë ne,” shkruan dikush në Twitter.

“Pharrell është 50 vjeç dhe duket si 25,” thotë një tjetër.