Pas “zhurmës” në Oscar, Bleona publikon këngën e re (Video)

Bleona ka ditur gjithmonë se si të bëjë zhurmë me daljet e saj në publik.

E fundit ishte ajo e “Vanity Fair” pas ndarjes së çmimeve Oscar, ku veshja e saj u komentua shumë nga mediat e huaja dhe shqiptare. Megjithatë Bleonës nuk i interesojnë komentet, pasi ajo e ka shumë të qartë se çfarë do.

Advertisement

Dhe mesa duket kur bleona doli me atë veshje kishte një ide të qartë në mendje dhe ishte pikërisht kënga e saj e re, të cilën ajo e publikoi para pak minutash me tekst, ndërkohë së shpejti pritet të dali videoklipi.