Pak para mesnate me Kylie Minogue dhe Years & Years

Kylie Minogue ka publikuar një këngë të re në bashkëpunim me Years & Years titulluar “A Second To Midnight”.Kënga, e cila u shkrua nga Olly Alexander, do të jetë pjesë e “Guest List Edition” albumit  të 15-të të Kylie-t, “Disco” që do të dalë në treg më 12 nëntor.

“FaleminderitYears & Years që u bashkuat me mua në këtë këngë! U argëtova shumë duke treguar Olly-n tim të brendshëm në këtë video – u ndjeva si një MBRET”, shkroi Minogue në Twitter menjëherë pas publikimit të këngës.

Advertisement