Oriola Marashi tregon pse e fsheh gjithmonë gjoksin e saj të majtë

Pas fotove provokuese që poston, Oriola Marashi është kthyer në kryefjalën e rrjeteve sociale.

Së fundmi, modelja bukuroshe provokoi e veshur me një kostum rrjetë ngjyrë ari dhe me nëjrin gjoks të zbuluar të cilin e mbante me dorë.

Advertisement

Por një faqe humori në Instagram, ka vënë re detajin që Oriola e fsheh gjithmonë gjoksin e majtë me dorë. Ata madje kanë bërë një meme ku shkruajnë: “Injoro ish-in ashtu siç Oriola Marashi injoron c*cën e majtë”.

Dhe nuk ka munguar as përgjigjia e vajzës OTR e cila e ka postuar këtë meme në Instastory-n e saj nën diçiturën: “Është nga krahu i zemrës prandaj.”