Opozita bllokon Foltoren e Kuvendit, Shalsi luan shah…

Mes debateve të ashpra që ka përfshirë që në nisje seancën plenare, momente pikante vijnë nga salla e Kuvendit.

LSA ka publikuar disa momente ku shfaqet deputetët dhe ministrat në sallë.

Advertisement

Por mes këtyre momenteve ku kulmon debati dhe deputetët e PD-së kërkojnë praninë e kryeministrit Edi Rama, siç duket një prej deputetëve socialistë, Eduard Shalsi vijon të luaj i qetë shah.