Operacion antidrogë në Tiranë, goditet grupi që shpërndante kokainë në lokalet e natës!

Një grup kriminal që shpërndante në lokalet e natës në Tiranë është goditur nga policia gjatë një operacioni.

Burime pranë policisë Tiranë thonë se janë sekuestruar rreth gjysmë kilogrami kokainë dhe shuma monetare.

Advertisement

Deri më tani, sipas informacioneve kanë rënë në pranga dy persona.