Oops… Kiara Tito tregon më shumë se ç’duhet… (Video)

Kiara Tito, me profesion modele, është kthyer sot në një nga femrat më të njohura në Shqipëri.

Kjo, për shkak të pjesmarrjes në Big Brother Albania VIP dhe sagës së saj me Luiz Ejllin, e cila cdo ditë bëhet më shumë interesante.

Advertisement

Por së fundmi një video e saj është bërë virale në rrjet, pasi edhe pse është live 24 orë, ajo ka hequr bluzën dhe me apo pa dashje, ka treguar gjoksin.