‘Nuk lidhem me varfanjakë’/ Modelja shqiptare thotë se i dashuri i bleu shtëpi 300 mijë euro…

‘Nëse nuk është bos, të mos më afrohet.’ Kjo ishte deklarata e modeles Antonela Berisha, e cila trazoi rrjetin disa kohë më parë.

Dhe me sa duket, ajo flet me fakte.

Advertisement

Së fundmi, Antonela deklaroi se i dashuri i ka dhuruar një apartament që kushton 300 mijë euro.

‘Një dublex (apartament), i cili ka kushtuar 300 mijë euro’, tha ajo.

Ky pohim sigurisht ka shkaktuar shumë reagime në skenë, teksa aktori Olsi Bylyku pyet: ‘Ku i gjeni këta moj?’