NEW MUSIC | Venera Lumani, Lind Islami – “Ma shumë”

Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar një këngë të re.

Projekti quhet “Ma shumë” dhe është i realizuar me videoklip.

Advertisement

Për muzikën u përkujdes Elgit Doda dhe Lindi ndërkaq tekstin e kanë shkruar Venera dhe Lindi.

Dëgjojeni të plotë më poshtë.

Burimi: Prive.al