Në këtë datë publikohet dueti mes Mozzik dhe Kidës

“Kerkun” quhet bashkëpunimi i dytë mes Mozzikut dhe Kidës.

Kjo këngë e cila tashmë është finalizuar në tërësi, do të publikohet më tre korrik dhe këtë e kanë bërë të ditur vet protagonistët përmes një fotografie të njëjtë të postuar në Instagram.

Advertisement

Kënga është pjesë e albumit të Mozziku dhe është bashkëpunimi i dytë pas Getinjos.

Më poshtë postimi.

Burimi: Prive.al