Maneskin do të hapë koncertin e Rolling Stones

Grupi italian i rokut Maneskin, i cili fitoi Eurovizionin e sivjetmë, do të hapë koncertin e Rolling Stones në Las Vegas, i cili do të mbahet më 6 nëntor.

Anëtarët e grupit njoftuan performancën e tyre si të ftuar me liderin amerikan Jimmy Fallon. Gjatë vizitës së tyre në Fallon, ata performuan këngën e re “Mammamia”, si dhe një cover të këngës “Beggin”, e cila aktualisht është në vendin e 15-të në listën e Billboard Hot 100.Në profilin zyrtar në Instagram të grupit ata kanë publikuar edhe disa foto nga performanca në emisionin e përmendur.
Advertisement