Ky personazh i njohur pjesë e klipit të Mc Kreshës dhe Lyrical Son

“Ajo po don”, është projekti i fundit që u publikua nga Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Dyshja sollën një videoklip interesant pjesë e të cilit është edhe komediani i njohur shqiptar, Fatmir Spahiu i njohur për publikun si OKI.

Advertisement

Kjo është hera e parë që ai merr pjesë në një klip të PINT-ave.

Nëse nuk e keni parë dhe dëgjuar ende, ua sjellim sërish videon.

Burimi: Prive.al