Kujt ia dedikon Lyrical Son këngën “JBMTQR”?

I ftuar në Prive, në intervistën “60 sekonda”, ishte reperi Lyrical Son.

Ai foli për jetën e tij bashkëshortore dhe atë profesionale.

Advertisement

E nëjra nga këngët më të njohura të artistin është edhe “JBMTQR”, në bashkëpunim me Llunin.

Në intervistë ai edhe thekson se kujt i dedikohet kjo këngë.

“Krejt atyre qe lypin me JBMTQR”,- ka thene artisti.

Nese nuk jeni sqaruar ende dëgjojeni këngën më poshtë e mbase arrini të kuptoni diçka 🙂