Konfirmohet, rikthehet sezoni 2 i serialit “Sex/Life”

Netflix ka konfirmuar se seriali i njohur Sex/Life po kthehet për një sezon të dytë së bashku me katër aktorët kryesorë.Kur shërbimi i transmetimit njoftoi lajmet emocionuese, kompania gjithashtu zbuloi sa i famshëm ishte ky projekt filmik.

Seriali u shikua nga 67 milion familje në katër javët e tij të para në transmetim, gjë që e bën atë serialin e katërt më të shikuar televiziv në historinë e Netflix. Shfaqjet e vetme që kapin audiencë më të madhe në katër javët e para janë Bridgerton, Lupine dhe The Witcher.

Advertisement

A e dini se dy nga aktorët e shfaqjes janë në lidhje edhe në jetën reale ?!

Sarah Shahi do të kthehet për të luajtur përsëri rolin e Billie Connelly. A e dini se ajo u dashurua me kolegun aktor Adam Demos në jetën reale gjatë xhirimit të serialit?!